Droga słuchaczko / Drogi słuchaczu Kontestacji

Dziękujemy za wysłuchanie audycji w Radiu Kontestacja. Jest nam niezmiernie miło, iż możemy powitać Ciebie również na naszej stronie. „Więcej Niż Edukacja” to blog i podcast skierowany do rodziców, nauczycieli, opiekunów oraz tych wszystkich, którym zależy na dobrej edukacji i dobrym życiu ich dzieci.

Nasz podcast to wywiady z rodzicami, nauczycielami, ekspertami, trenerami oraz audycje autorskie, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy w podróż po świecie edukacji domowej, edukacji alternatywnej, generalnie: dobrej edukacji. Po świecie wychowania w rodzinie, w wolności i bliskości z naturą, po świecie dobrych myśli, dobrych słów, tych co rodzą pasję, inspirują i zachęcają do radosnego życia.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych odcinkach oraz artykułach, zapisz się na nasz newsletter tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, pomysły lub po prostu chcesz utwierdzić nas w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog lub podcast, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu tutaj.

Zachęcamy do wysłuchania naszych podcastów. Lista odcinków znajduje sie poniżej w ramce oraz pod adresem wiecejnizedukacja.pl/podcast.