O blogu

O autorach

Ania i Agnieszka. Żony, mamy, siostry. Uczą swoje dzieci w domu. Żyją z pasją. Ten blog powstał z potrzeby podzielenia się swoją radością z edukacji domowej, oraz zainspirowania siebie innymi, innych sobą i innych innymi.

Mamy pomysł, zapał i dwie ręce – razem cztery, a do tego głos – razem dwa!

Podcast

„Więcej niż edukacja” to podcast skierowany do rodziców, nauczycieli, opiekunów. Do wszystkich, którym zależy na dobrej edukacji i dobrym życiu ich dzieci.

Nasz podcast to wywiady z rodzicami, nauczycielami, ekspertami, trenerami oraz audycje autorskie gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zainspiruj się i zdobądź potrzebną motywację słuchając rozmów o codziennych wyzwaniach rodzin uczących swoje dzieci w domu, o alternatywnych metodach edukacji, o ciekawych ludziach, miejscach,  książkach, o wychowaniu dzieci i dobrym życiu w rodzinie.

Zapraszamy w podróż po świecie edukacji domowej, edukacji alternatywnej, generalnie: dobrej edukacji. Po świecie wychowania w rodzinie, w bliskości z naturą, po świecie dobrych myśli, dobrych słów, tych co rodzą pasję, inspirują i zachęcają do radosnego życia.

 

Anna Marszałek

Agnieszka Pleti

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ania Wiśniewska

Dziękujemy Danusiu i Zbyszku za to, że jesteście, za wasza drogę.
Inspirujecie i jesteście świadectwem, że w różnych okolicznościach trzeba znaleźć swoją drogę.
Pozdrawiamy.

Edyta

Jesteście wspaniale! 🙂 Odsłuchuję lajwy z Instagrama wieczorem jako dobry sposób na zdobycie wiedzy, ponadto macie takie spokojne usposobienie, że jestem totalnie zrelaksowana. Dziękuję za Waszą obecność i za wszystkie wspaniałe przedsięwzięcia!