WNE 003: Edukacja domowa zaczyna się wraz z narodzeniem dziecka

edukacja domowa

Zastanawialiście się kiedyś, w którym momencie najlepiej rozpocząć edukację domową dziecka? Albo kiedy najlepiej rozpocząć z dzieckiem naukę języka obcego? W rodzinie Oli edukacja domowa zaczęła się wraz z narodzeniem pierwszego dziecka. W trzecim odcinku naszego podcastu zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Aleksandrą Chlebny – Harabasz, mamą trójki dzieci.
 

Zainspiruj się i zdobądź potrzebną motywację słuchając rozmów o codziennych wyzwaniach rodzin uczących swoje dzieci w domu, o alternatywnych metodach edukacji, o ciekawych ludziach, miejscach,  książkach…

 

Z tego odcinka dowiesz się o:

  • Mamie uczącej w domu trójkę dzieci, która od samego początku wiedziała, że to ona chce im pokazać piękno otaczającego świata
  • Tym kiedy rozpoczęła się przygoda z edukacją domową w rodzinie Oli
  • Metodach jakie wykorzystuje w edukacji domowej Ola, m. in. Tweedle Wink, Doman, Montessori
  • Dobrym początku każdego dnia – wspólnej modlitwie
  • Nauce kilku języków obcych
  • Możliwości budowania bliskich relacji w rodzinie, dzięki wspólnemu spędzaniu czasu
  • Życiu bez pośpiechu i ciągłej gonitwy, wspólnych posiłkach, rozmowach…
  • Wsparciu i pomocy w przezwyciężeniu trudności oraz wątpliwości, jakie daje kontakt i rozmowy z innymi rodzicami uczącymi swoje dzieci w domu

 


Pobierz plik mp3

 

Zostaw komentarz, zadaj pytanie oraz podziel się z innymi

Zapraszamy do zostawienia komentarza poniżej. Napisz czy podobał ci się ten odcinek i co o nim myślisz. Będziemy również wdzięczni za uwagi i pytania dotyczące tego odcinka podcastu.
Jeżeli masz jakieś sugestie, propozycje, uwagi możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez formularz kontaktu tutaj.
A jeżeli podobał ci się ten odcinek podcastu, prosimy podziel się nim ze swoimi znajomymi, w sieciach społecznościowych i na żywo. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w promocji tego podcastu.

 

Jak subskrybować podcast i nie przegapić żadnego odcinka

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola z likewedo.it

Kolejny świetny i wartościowy wywiad.
Dziękuję! <3

Agnieszka Pleti

Dzięki Olu

Magda

Jestem mamą ośmiomiesięcznego Karolka i koncepcja uczenia się razem z dzieckiem od narodzin jest mi bardzo bliska. Planuję w przyszłości edukację domową ,więc myślę, że nasza ścieżka będzie podobna do tej, którą idzie rodzina Oli. Dzięki za inspirację!

Agnieszka Pleti

Magdo,
Życzymy powodzenia.

krysia

Witam czy mogę prosić e maila do p. Oli.Na komputerze wyświetla się ale chyba błędny.Pozdrawiam

Rafał Marszałek

Adres email do Oli został juz poprawiony. Oczywiście adres nie zawiera w sobie nawiasów ani spacji. Przepraszamy za błąd, który wkradł się do adresu.

Agnieszka

Wspaniały,mądry wywiad.Dziekuje Olu.Pozdrawiam.Agnieszka.