WNE 014: Nauka jazdy konnej. O jeździectwie naturalnym z Justyną Mitką

konie natural

Zapraszamy do wysłuchania odcinka, w którym poznasz prawdziwą pasjonatkę koni. Justyna opowie o nauce jazdy, o koniach, o historii jeździectwa w Polsce i na świecie. Nasza rozmowa jest dla tych, którzy z końmi mają niewiele wspólnego, ponieważ ciekawie wprowadza w temat, i dla tych, którzy trochę jazdy konnej już zakosztowali, ponieważ dostarcza bardzo interesujących informacji i wprowadza w tajniki szeroko pojętego jeździectwa naturalnego.

Justyna podkreśla, że jeździć konno chciała od zawsze. Za swoje pierwsze kieszonkowe kupiła konia na biegunach, a kiedy w wieku 10 lat odbyła pierwszą lekcję jazdy konnej podarowaną na prezent urodzinowy, poczuła, że to jej miejsce i tak zrodziła się jej pasja do koni. Wiele lat pracowała w stajni przy koniach, aby móc w zamian uczyć się jeździć. Kiedy kupiła swoją pierwszą klacz okazało się, że wszystko czego dotychczas się nauczyła, nie wystarczało jej, aby poradzić sobie z własnym koniem. Od tego momentu zaczęła szukać różnych metod i dróg pracy z końmi. Obecnie prowadzi szkolenia i współpracuje z kilkoma znanymi instruktorami z zagranicy.

Jeżeli temat jazdy konnej Cię zainteresował i chciałbyś poznać więcej szczegółów, zapraszamy do udziału w szkoleniu, które w niedługim czasie organizuje Justyna. Więcej informacji tutaj.

 

Z tego odcinka podcastu poznasz odpowiedzi na pytania i dowiesz się o:

  • jeździectwie klasycznym i naturalnym
  • co to jest praca z koniem z ziemi
  • co daje ludziom praca z końmi
  • o tym jak wiele może zdziałać hipoterapia
  • o tym, że praca z końmi może być też pracą nad sobą
  • poznasz trochę historii jeździectwa w Polsce i na świecie

 

Notatki:


Pobierz plik mp3

 

Zostaw komentarz, zadaj pytanie oraz podziel się z innymi

Zapraszamy do zostawienia komentarza poniżej. Napisz czy podobał ci się ten odcinek i co o nim myślisz. Będziemy również wdzięczni za uwagi i pytania dotyczące tego odcinka podcastu.
Jeżeli masz jakieś sugestie, propozycje, uwagi możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez formularz kontaktu tutaj.
A jeżeli podobał ci się ten odcinek podcastu, prosimy podziel się nim ze swoimi znajomymi, w sieciach społecznościowych i na żywo. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w promocji tego podcastu.

 

Jak subskrybować podcast i nie przegapić żadnego odcinka

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Agata

love love love! To mi właśnie po głowie ostatnio chodzi! 😀

Agnieszka Pleti

super 🙂

Anna

Rewelacja! Dzięki!!!!

Agnieszka Pleti

🙂